ВСЕСВІТНІЙ
ГРОМАДСЬКИЙ РУХ УКРАЇНЦІВ
"ПОВЕРНИ ПРАПОР"
ЗА ПОВЕРНЕННЯ ІСТИННОГО ПРАПОРА УКРАЇНІ
Добавте нас в соцмережах
ВСТАНЕ УКРАЇНА - СВІТ ПРАВДИ ЗАСВІТИТЬ ! Т.Г.Шевченко
САКРАЛЬНЕ ЗНАЧЕННЯ
Насправді барви нашого прапора з давніх-давен символізують дві головні стихії природи і людського буття – вогонь (жовтий колір) і воду (синій). Логічно припустити, що лише сполучення «жовтий – згори, синій – знизу» відображає вічну симетрію – божественну гармонію цих стихій. Інакше ж, якщо розмістити їх навпаки, це означатиме порушення світоладу, катастрофу, за якої вода гасить вогонь...
( Дуже сімволічно саме зараз на вулиці Грушевського бачили протистояння вогня й води )
Саме таку, золото-блакитну символіку і принесли колись трипольцы за часів грандіозного переселення народів з Північного Причорномор'я за три тисячоліття до н. э., зокрема і в Індію, де вона збереглася до наших днів в первинному виді. Ця країна буквально уся прикрашена таким поєднання кольорів. Але там ви ніде не побачите, щоб синіше домінувало над жовтим. Тому пропонуємо ознайомитися з кваліфікованим дослідженням цієї теми, чиє резюме однозначно-вичерпно відповідає на питання, яким бути Державному прапору України - синьо-жовтим або ж жовто-синім.
Одного разу ще на початку 1992 року китайська художниця Мао Мао попросила на одному мистецькому заході тодішнього Президента України Леоніда Кравчука зробити все від нього залежне, щоб в тільки виниклій самостійній Україні передусім змінили розміщення кольорів на головному державному символі - синьо-жовтому прапорі. Мовляв, якщо він і далі залишатиметься таким же, то під цим поєднанням кольорів країну чекає неминуча деградація, зрада, занепад і, нарешті, крах. Адже синіше згори і жовте знизу, за словами художниці, утворюють гексаграму "Пі". А це, згідно з класичною китайською Книгою змін "И-цзин", - одне з чотирьох найгірших комбінацій. І розшифровують її так: "Будьте пильні і передбачливими. Не беріться ні за одну важливу справу, тому що вона швидше не збудеться, чим збудеться. Ваше оточення не розуміє вас, ви без всяких підстав сваритеся з друзями".
Тоді як зворотне розміщення кольорів, коли жовте розташоване вгорі, а синіше - внизу, утворює абсолютно іншу гексаграму "Тай", яка означає: "Розквіт. Мале відходить. Велике приходить. Щастя. Розвиток".
Символізм кольорів
Жовтий - символізує - Сонце, Вогонь, Творця, Бога-Отця і взагалі – Вищу Духовність
Синьо-блакитний - сімволізує - воду, Все земне та матеріальне
Канони іконописання
Золоте, жовте символізує Творця, Бога-Отця, німб Бога-Сина і взагалі – Вищу Духовність.
Синє ж – це все земне, а також свобода вибору, якою Творець наділив свої творіння з надією, що вони не будуть нею зловживати.
Голови святих завжди освітлені/просвітлені оріолами (жовтий/золотий)
Закони геральдики
Світлий колір мусить бути над темним
Закони метафізики та сакральних символів:
Предвічне (божественне, райське, надматеріальне, золоте) мусить бути над матеріальним (людським, сотвореним, синьо-блакитним).
Веди
Гуна матеріальної природи у перекладі із санскриту означає «мотузка» або «якість»
Сам матеріальний світ сплетений із особливих волокон, як килим. Три основні види пряжі – це три гуни – саттва (благість, добро, чеснота, совість), раджас (пристрасть, конкуренція), тамас (невігластво, інертність). Все, що нас оточує є під їхнім впливом: їжа, одяг, розмови, стосунки, навчання, робота, час, місця, кольори та саме життя теж під цим впливом.
Гуни відповідають таким кольярам
Саттва – благість – жовтий. Раджас - пристрасть - червоний. Тамас - невігластво - синій
Фен-шуй
Розміщення синього (воля) над жовтим (мудрість) означає «Закон занепаду», тобто прогресуючу деградацію, нещастя, хаос. Тоді як зворотне сполучення барв – жовте над синім означає гармонійне поєднання Неба і Землі, чоловічого і жіночого, сильного і гнучкого, що обіцяє розвиток, добробут, щастя.
Книга перемін «і-цзин»
Синє зверху і жовте знизу, утворюють гексаграму «Пі»– одна з чотирьох найгірших комбінацій. І розшифровують її так: «Будьте пильними й передбачливими. Не беріться за жодну важливу справу, бо вона швидше не збудеться, ніж збудеться. Ваше оточення не розуміє вас, ви без будь-яких підстав сваритеся зі своїми друзями»
Коли жовте розташоване вгорі, а синє – внизу, утворює цілковито іншу гексаграму «Тай», яка означає: «Розквіт. Мале відходить. Велике приходить. Щастя. Розвиток».
Арійська традиція
Рама обрав своїм сакральним символом жовто-синій штандарт. Бо він означає гармонійне поєднання небесного вогню (РА) і земної речовини (МА). Це також демонструє природну зверхність духу (золоте, жовте) над матерією (блакитне, синє). Тоді як розташування барв з точністю до навпаки, крім усього іншого, ще й перекручує святе ім’я Рама на Мара (примара, привид, або ж і зомбі, по-сучасному).
Східна філософія «Ян-Інь»
передають цими кольорами. Жовте, або ж золоте, Ян означає «світло, тепло, небо, активність, чоловічий принцип, сонце». Натомість синє Інь символізує пітьму, холод, землю, пасивність, жіночий елемент, місяць. Що ж буває, коли земне й пасивне домінує (тобто розміщене зверху) над небесним і активним, мабуть, пояснювати зайве.
Природа
Порядк розміщення кольорів веселки - вгорі жовтий низче синій
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ігор Каганець каже, що «нинішній синьо-жовтий Державний прапор України не обіцяє їй нічого доброго, оскільки декларує збочене домінування пасивної матерії над активним духом. Хоча, треба сказати, він точно відповідає нинішньому тимчасовому станові деградації і духовної темряви в Україні». А спричинило такий стан якраз прийняття перекрученого символу замість правильного.
Ми навіть на підсвідомому рівні називаємо наш прапор не блакитно-жовтий, а «жовто-блакитний». І значення його таке: золотавий колір – колір Сонця, Космосу. Космічна енергія тоді через жовтий колір вільно переходить до блакитної Землі – кольору планети, яку можна побачити з Космосу. Космонавти підтверджують це однозначно, що наша планета Земля – має голубий колір. Тобто, Сонце – золоте завжди зверху, а Земля – вода внизу.